775 727 769
tisk@printpromotion.cz
Obrazy online

Celopolep auta

Celopolepy automobilů

Auto je dnes vhodným reklamním prostorem, kde můžet upoutat zákazníky nebo mu dát firemní identitu. Využijte naší nabídky polepy na auto / celopolep auta a za pomocí moderních a bezpečných technologií si nechte vaše auto převléct do nového kabátu.

Zajišťujeme jak kompletní polepy, nebo-li tzv. celopolep auta, tak i tzv. colorchange. Aplikaci provádíme ve vlastních garážích, jež zaručují bezprachové prostředí a umožňují pracovat celoročně bez ohledu na aktuální počasí.

Celopolep automobilu - cenový rozsah:

  • malé vozidlo - od 16 000 Kč
  • střední vozidlo - od 19 000 Kč
  • velké vozidlo - od 20 000 Kč
  • doba zhotovení - v průměru 12 hodin

 

Kalkulace polepu vozu se vždy odvíjí podle množství polepené plochy v m² a složitosti grafického návrhu, který vám buď můžeme zajistit my nebo ho vyhotovit podle vašeho zadání (tvorba grafiky není zahrnuta v ceně). Při kompletním polepu vozu většinou dochází k demontáži a následné montáži klik u dveří, plastových lišt na dveřích nebo zadních světel. Tyto práce jsou zahrnuty v ceně, pokud nejde o atyp, kdy je potřeba využít odborné práce servisu.

Pro konkrétní nabídku či v případě dotazů ohledně nabídky polepy aut / celopolep auta nás neváhejte kontaktovat skrze formulář, na e-mailu nebo telefonu.